MENU

   

Používanie pokladníc od 1. 3. 2009 upravuje zákon č. 289/2008 Z. z. o používaní registračnej pokladnice v znení neskorších doplnení. Tento zákon kladie aj nové požiadavky na ich technické vybavenie. Hardware.sk, s.r.o., pre vás pripravil spoľahlivé riešenia fiskálnych pokladníc, aby pre vás bola fiskálizácia jednoduchá, prístupná a cenovo najvýhodnejšia. Hardware.sk, s.r.o. ako spoľahlivý partner s dlhoročnými skúsenosťami je tu pre vás.

Spoločnosť Hardware.sk, s.r.o. vznikla na začiatku roka 2009 ako nástupnícka organizácia po firme DEZET, ktorá na trhu existuje už od roku 1998. Do portfólia našich služieb okrem predaja a servisu registračných pokladní patrí aj predaj a servis výpočtovej techniky a návrh a realizácia počítačových sietí.

Cieľom spoločnosti Hardware.sk, s.r.o. je poskytovať zákazníkom ucelené riešenia, ktoré plne pokryjú ich potreby a požiadavky nielen v čase ich aktuálnej potreby, ale aj do budúcnosti. Naše riešenia budú rásť spolu so zákazníkom, ktorý sa tak môže plne sústrediť na svoje vlastné aktivity. Zákazníci od našej spoločnosti môžu očakávať:

  • predaj a servis registračných pokladní a pokladničných systémov
  • predaj a servis výpočtovej techniky
  • predaj a servis kancelárskej techniky
  • návrh a realizáciu počítačových sietí
 
Top
Web stránka vytvorená a prevádzkovaná spoločnosťou Wifilan s.r.o.
#fc3424 #5835a1 #1975f2 #83a92c #8bb832 #1c2def